У Брюховичах відкрили освітній центр для дітей з особливими потребами

logo
29768_u_brjuhovichah_vidkrili_osvitnij_centr_dl.jpeg


У Брюховичах під Львовом запрацював перший освітньо-соціально-культурний центр для дітей з особливими потребами. Заклад відкрили на базі «Навчально-реабілітаційного центру Святого Миколая» у п’ятницю, 7 жовтня, повідомили в прес-службі Львівської ОДА.

 Центр призначений для розвитку та реабілітації дітей з особливими потребами шкільного віці.

За словами директорки департаменту освіти і науки ЛОДА Любомири Мандзій, пріоритетним у діяльності закладу буде формування вмінь дітей з особливими потребами, розвиток їх творчих здібностей, реабілітація та оздоровлення.

У центрі створили всі умови для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку трьох груп дітей різного віку, а також для організації їх дозвілля у поєднанні з психолого-педагогічним супроводом в позаурочний час – з 12:00 до 19:00.

У ЛОДА зазначають, що на Львівщині запрацює ціла мережа освітньо-соціально-культурних центрів – закладів нового типу на базі шкіл-інтернатів та навчально-реабілітаційних центрів. Для створення цих закладів з обласного бюджету виділили 910 тис. грн.

Зокрема, 1 листопада відбудеться відкриття другого освітньо-соціально-культурного центру для 15 дітей з особливими потребами на базі Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів на вул. Личаківській, 35а у Львові.


А поділитися?