У Бродах з переконливим відривом переміг чинний мер Анатолій Белей

logo


image

На посаду голови Бродівської ОТГ обрали теперішнього мера Бродів Анатолія Белея. Він набрав понад 70% голосів виборців. Про це повідомила місцева ТРК Броди.

Як уточнив у Facebook представник районного осередку і член у депутати ОТГ від партії «Європейська солідарність» Руслан Шишка, Анатолій Белейн набрав 78%. Найближчі конкуренти чинного мера керівник ОСББ Володимир Ступак від УГП і заступниця директорки сільської школи Ольга Шайдулліна від ВО «Свобода» набрали трохи більше 6% голосів.

Зазначимо, 57-річний Анатолій Белей вже втретє обраний мером Бродів. У 2010 році він висувався Народно-демократичною партією, у 2015 і 2020 роках – йшов самовисуванцем. На минулих виборах також здобув впевнену перемогу.

Додамо, що серед конкурентів Анатолія Белея був 35-річний настоятель храму свв. Апп. Петра і Павла (ПЦУ) Степан Шира, якого висунула партія «Громадянська позиція». До того він вже обирався депутатом міської ради від цієї партії.

До новоутвореної Бродівської ОТГ увійде 11 громад з майже 40 тис. населення. Територіальна громада тепер належатиме до Золочівського району.