У будівлі театру Заньковецької у Львові відкрили еротик-клуб. Фото

logo
194094_u_budivli_teatru_zankoveckoji_u_lvovi_vid.jpeg


Частина будівлі, де розташовано заклад, не належить театру Заньковецької, а тому вони не могли ніяк вплинути на появу еротичного клубу.фото Вардкес Арзуманян

фото Вардкес Арзуманян

У Львові на проспекті Свободи, 26 у будівлі Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької відкрили «еротичний театр». Про це повідомив львівський ресторатор Вардкес Арзуманян у себе на сторінці Facebook та розмістив відповідне фото.

«Театрали! Це треба зупиняти. То вже дно. То поряд з Оперним», – написав він.

У прес-службі театру Заньковецької Tvoemisto.tv повідомили, що частина будівлі, де розташовано заклад, їм не належить, а тому вони не могли ніяк вплинути на появу еротичного клубу.

«Це приміщення перебуває в приватній власності. Ми, звичайно, не бажаємо такого сусідства, але самостійно на це впливати не можемо. Щоб унеможливити появу таких речей, у Львові повинна бути якась консолідована громадська позиція та обурення», – говорять у театрі.

Повна назва еротичного клубу – Corset Erotic Theater and Restaurant Club. Tvoemisto.tv вдалось з’ясувати, що власником закладу є ТОВ «Сцена №3». Згідно з даними Youcontrol, цією фірмою володіє уродженець села Буховичі Мостиського району Богдан Нагайло. Юридична адреса фірми збігається з фактичною адресою клубу. Основним видом діяльності ТОВ «Сцена №3» є обслуговування напоями (КВЕД 56.30).

У коментарі Tvoemisto.tv Богдан Нагайло підтвердив, що є власником еротичного клубу, втім, як він каже, це радше «еротичний театр». Таку назву він пояснює тим, що заклад розташований, власне, у театрі.

«Це не стриптиз-клуб, нічого аморального тут не відбувається. Театр завжди був осередком світського життя. Наприклад, згадаймо, як у театрі Курбаса колись розташовувалося казино, ресторан та кабаре. Це частина концепції закладу. У минулому це називали кабаре, зараз – еротичний театр», – розповів Богдан Нагайло.

За його словами, заклад є ресторан-клубом. Його інтер’єр відстворює стиль кінця ХІХ – початку ХХ століття.

Зазначимо, що згідно з інформацією на Facebook-сторінці закладу, працює цей ресторан з 22:00 по 6:00.

Назар Притула, Ганна Аргірова


А поділитися?Вам має сподобатись...