У Центрі легеневого здоров’я Львова не залишилося вільних місць

logo


image

Медики закликають негайно вводити жорсткий карантин. На сьогодні в лікарні перебуває 170 пацієнтів з COVID-19 і всі – кисневозалежні.

Як пережити пандемію COVID-19: практичні поради медика з Ізраїлю (Фото)

Про це у коментарі «Еспресо.Захід» повідомив генеральний директор Центру легеневого здоров’я Любомир Рак, пише – WestNews.info.

«Ситуація загрозлива. У суботу у нашу лікарню поступило 18 пацієнтів. У неділю – 12. Всі – дуже важкі. Ми вже не маємо, куди класти. Реанімація – забита. Всі відділення – забиті», – каже лікар.

Різке зростання кількості важких пацієнтів Любомир Рак пояснює легковажним ставленням людей до ковідної загрози.

«Погіршення ситуації із захворюваністю почали спостерігати після 15-20 вересня, коли почалося навчання у школах та університетах. До цього у нас на стаціонарному лікуванні перебувало по 130-140 хворих. У лікарні ще були місця. Люди втратили пильність. Їм здається, що якщо немає жорсткого карантину, то й коронавірусу немає. Мені досі доводиться чути фрази, що це все брехня, що ніякого коронавірусу немає і його вигадали лікарі, щоб на тому заробити.  Так буде тривати доти, доки ця хвороба не торкнеться кожної родини», – каже він.

Але, на думку лікаря, чекати такого сценарію розвитку подій не варто, адже тоді системі охорони здоров’я загрожуватиме колапс.

«Єдиний вихід, який я зараз бачу, – негайно запроваджувати повний карантин», – каже Любомир Рак.