У центрі Львова будинок пішов тріщинами: У міській раді назвали причину

logo


МІСТО

Там кажуть, що власник комерційного приміщення на першому поверсі не винен


Фото: Galnet

Будинок на вулиці Винниченка, 4  у Львові пішов тріщинаами через те, що він старий, а не через втручання власника комерційного приміщення на першому поверсі. Про це у коментарі Galnet розповіла керівниця управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко-Швець.

Мешканці грішать на підприємця, який має бізнес на першому поверсі, але це не зовсім так. Будинок має свої роки, і тріщини, які там є, обстежувала районна адміністрація. Вони робили там першочергові аварійні роботи. Можливо вони ще просто не скінчилися, тому там виникло непорозуміння,- пояснила у коментарі Galnet Лілія Онищенко – Швець.


Фото: Galnet

Як писав Galnet раніше, до нас у редакцію звернувся меканець будинку на вулиці Винниченка, 4. Чоловік каже, після того, як на першому поверсі будинку з’явилася перукарня, його квартира і під’їзд будинку пішли тріщинами. На усі скарги профільні чиновники Львівської міської ради реагують здебільшого відписками.


Фото: Galnet

Ще один мешканець будинку, пан Степан, має інвалідність першої групи, чоловік каже, боїться навіть спати. Більше про цю ситуацію Galnet писав і показував ТУТ. 

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.