У центрі Львова досі не демонтували майже десяток літніх майданчиків

logo
153903_u_centri_lvova_dosi_ne_demontuvali_majzhe.jpeg


На одну літню терасу у Львові стало менше. Вранці, 29 листопада, власники ресторану, що розташований у проїзді Крива Липа, 6, добровільно демонтували кафе, що стояло перед закладом.

Як повідомили в ЛКП «Адміністративно-технічне управління», таких у центральній частині міста ще майже десяток. Забрати літні майданчики із вулиць та тротуарів мали ще до 1 листопада. Якщо це не зроблять найближчими днями, комунальники демонтують майданчики примусово.

«Сьогодні працівники нашого відділу подали 68 вимог власникам тих майданчиків, які ще не демонтовані, та склали 8 протоколів про адміністративні правопорушення. Ще часто підприємці облаштовують літні майданчики так, щоби їх могли відвідувати восени та взимку: вкривають плівкою чи встановлюють склопакети. Такі тераси є самочинно встановлені, відтак обов’язково будуть демонтовані», ‒ розповіла начальниця сектору нагляду ЛКП «Адміністративно-технічне управління» Марина Кустова.

Демонтаж літніх майданчиків, які робитимуть райадміністрації, будуть відшкодовувати власники. Такі витрати можуть сягати декілька тисяч гривень.


А поділитися?Вам має сподобатись...