У центрі Львова митці просто неба створюють льодові скульптури (Фото)

logo


ЛЮДИ

У Львові сьогодні +7, тому працювати непросто


Усі фото: Galnet

Озброївшись електропилами, болгарками та льодорубами, на площі перед Львівською оперою шість митців створюють льодові скульптури. Цьогорічна тема: «Відродження». Кожен її розуміє по-своєму, тому із крижаних блоків на площі поволі творяться: серце, Венера, янголи, лев і бик.

«Почався рік Бика, усі сподіваються, що він стане символом відродження після важкого 2020. Тому я вирішила робити бика, аби він приніс нам щось добре», – ділиться з Galnet скульпторка Дарія Альошкіна.

Разом з нею на площі працюють Гордій Старух, Денис Шиманський, Сергій Жолудь, Володимир Семків та Юрій Царенко.

Митці кажуть, температура цього разу їм не сприяє. Сьогодні у Львові 7 градусів тепла, тому від об’ємно-просторових композицій довелося відмовитися. Надійно скріплюють льодові блоки і творять максимально безпечні скульптури, які не впадуть.

«Сподіваємося, що вночі буде хоча б «0», тоді вони зможуть достояти до завтра. Завтра завершимо їх. Є надія, що простоять тиждень. Якби був мінус – вони б місяць протрималися», – додає Дарія Альошкіна.

Подивитися, як працюють митці з льодом, а також сфотографуватися можна безкоштовно. Побачити завершені скульптури запрошують на площу перед Львівською оперою уже завтра, 3 січня, ближче до обіду.

Підписуйтесь на нашTelegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.