У центрі Львова намагалися вкрасти мініатюрний пам’ятник Шевченку

logo
171614_u_centri_lvova_namagalisja_vkrasti_miniat.jpeg


Із просп. Свободи у Львові невідомі намагалися зірвати і викрасти нещодавно встановлену міні-копію пам’ятника Шеченкові. Коли саме відбувся інцидент невідомо. Однак у вівторок, 20 лютого, голова Галицької райадміністрації Львова Андрій Зозуля заявив, що частина пам’ятника виявилась сильно розхитаною. Він же й припустив, що сталося це через спробу вирвати і вкрасти мініатюрний пам’ятник.

«Міні-макет пам’ятника Тарасові Шевченкові, а саме скульптура Кобзаря, була сильно розхитана. Очевидно, її намагалися зірвати. Для недопущення викрадення частини міні-макету, зараз на площі патрулює «Муніципальна варта». Підрядна організація, яка встановлювала міні-макет, зафіксувала скульптуру, а вже ввечері проведе роботи з підсилення кріплення», – цитує слова Андрія Зозулі прес-служба Львівської міськради.

Це не перше пошкодження на відкритій 12 лютого зменшеній копії пам’ятника Тарасові Шевченку. За тиждень, що минув з часу відкриття, туристам та львів’янам вдалося натерти до блиску лисину міні-пам’ятника.

Додамо, що зменшена копія пам’ятника Шевченкові створена із бронзи і коштує близько 200 тис. грн. Виготовили макет скульптори брати Сухорські – Володимир і Андрій на замовлення Галицької районної адміністрації.

Це вже третій міні-макет визначної пам’ятки Львова, встановлений у рамках проекту «Львів на долонях» (першим встановили макет Ратуші, а другим – Собору св. Юра).


А поділитися?