У центрі Львова планують відремонтувати дві вулиці і площу

logo
163577_u_centri_lvova_planujut_vidremontuvati_dv.jpeg


У Львові анонсували ремонтні роботи на вулицях Братів Рогатинців, Староєврейській та на площі Коліївщини.Фото: anderver.livejournal.com

Фото: anderver.livejournal.com

Про це під час дискусії «Розвиток районів Львова: як зміниться центр міста», організованої медіа-хабом «Твоє місто», повідомив голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля. За його словами, у 2017-му році розробили проекти для вулиць Староєврейської та Братів Рогатинців. Однак, спочатку, наімовірніше, візьмуться ремонтувати останню.

На Братів Рогатинців планють провести повну заміну інженерних мереж водопроводу, частково замінити каналізаційні мережі, встановити нове освітлення, зробити вулицю більш доступною для маломобільних груп населення та облаштувати велодоріжки.

«Поверхня вулиці має бути зручною і для роверистів, і для людей з особливими потребами. Проте, цей проект дороговартісний, тому два проекти за один рік навряд чи вдасться реалізувати. Титульні списки ще формуються. Пізніше ми остаточно визначимося, чи це буде Староєврейська, чи Братів Рогатинців. Думаю, що остання, адже вона у набагато гіршому стані», – зазначив Андрій Зозуля.

Як додала керівниця управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, доречно разом із цією вулицею відремонтувати і площу Коліївщини, яка сполучає Братів Рогатинців і Староєврейську. Імовірно, що роботи триватимуть паралельно.

«Під вулицею Братів Рогатинців проходить міський мур. Треба буде провести археологічні дослідження, а це, відповідно, час і гроші», – розповіла вона.

Переглянути відеозаписи дискусії можна за посиланням.


А поділитися?Вам має сподобатись...