У центрі Львова пропонують закрити пішохідний перехід, де КамАЗ на смерть збив жінку

logo


Заступник міського голови Львова з економічних питань Геннадій Васьків доручив Галицькій та Личаківській райадміністраціям закрити або змінити розташування пішохідного переходу на пл. Соборній, де 31 жовтня зранку сталася смертельна ДТП.

Нагадаємо, ДТП, внаслідок якої загинула жінка 1941 року народження, трапилась близько 9:00. Водій вантажівки стверджував, що пропустив кількох перехожих, а жінку не помітив.

Після цього інциденту депутат ЛМР Юрій Кужелюк запропонував на нараді у мерії закрити цей пішохідний перехід.

«Там проходить межа між Личаківським та Галицьким районами. Той перехід іде прямо по трамвайні стрілці, також він зовсім не пристосований для людей з інвалідністю. Біля розвороту трамвая стоять припарковані машини, через що людям важко переходити. Давайте приймемо рішення, закриємо цей перехід і встановимо турнікети», – запропонував Кужелюк.

Своєю чергою заступник міського голови Геннадій Васьків доручив Галицькій та Личаківській адміністрації разом з міською комісією з безпеки дорожнього руху до наступного тижня вирішити питання з цим переходом. Зокрема, посадовці мають вирішити, чи потрібно цей перехід закривати.

Додамо, що найближчий від місця ранкової ДТП пішохідний перехід розташований за близько 20 метрах перед поворотом на вул. Пекарську.