У центрі Львова від серцевого нападу помер 67-річний турист з Польщі

logo
189135_u_centri_lvova_vid_sercevogo_napadu_pomer.jpeg


У вівторок, 22 травня, близько 13:00 на площі Катедральній у Львові помер турист із Польщі. Про смертельний випадок на сторінці у Facebook повідомила львівська журналістка Мар’яна Романяк, яка стала очевидицею події.

За словами журналістки, на площі перебувала сімейна пара з Польщі. Чоловікові раптово стало погано, а працівники швидкої допомоги прибули за 20 хвилин і вже не змогли його врятувати. Після медиків на місце події прибули правоохоронці і судмедексперт. Врешті тіло загиблого чоловіка забрали до моргу.

«Тіло чоловіка майже дві години лежало на вулиці!», – обурилася Мар’яна Романяк. Вона також повідомила, що дружину померлого відвезли до консульства Польщі.

«Померлим виявився 67-річний турист з Лодзя. Причиною смерті став інфаркт. У цього чоловіка це був уже другий інфаркт», – повідомив ZAXID.NET керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Похмурський. Він уточнив, що машина швидкої допомоги прибула на місце події за десять хвилин, однак медикам залишалося хіба що констатувати смерть чоловіка.


А поділитися?