У центрі Львова відбулося поминальне віче пам’яті Героїв Небесної Сотні

logo
171658_u_centri_lvova_vidbulosja_pominalne_viche.jpeg


У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Поминальне віче відбулося на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку. Як повідомили у прес-службі ЛМР, у заході взяли участь представники міста і області, духовенства, а також громадські та політичні діячі, учасники АТО, родини загиблих Героїв Небесної Сотні.

«Великий героїзм проявили наші сини і дочки, які не злякалися куль, не впали перед киями беркутівців, але стояли до кінця. Всі щирі учасники Майдану, а особливо ті, хто віддали своє життя – це особи з великої букви, які названі гарним іменем Небесна Сотня. Такий героїзм не забувається. Хай заслужена слава залишиться їхнім дітям. Низько схиляємо свої голови перед подвигом наших героїв та мужніх воїнів», – звернувся до громади Львова Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ владика Ігор, який очолив спільну молитву.

Нагадаємо, у вівторок, 20 лютого, з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулося покладання квітів та запалення лампадок на Личаківському кладовищі. Також освятили пам’ятник Герою Небесної Сотні Ігорю Костенку у внутрішньому дворику географічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. А на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченкові у Львові на штучних деревах з’явилося понад три сотні ангелів, яких виготовили напередодні разом із дітьми загиблих Героїв.


А поділитися?