У центрі Львова відіграли незвичний “німий” вертеп

logo
162892_u_centri_lvova_vidigrali_nezvichnij_nimij.jpeg


Замість реплік були тільки співи та музика.

У Львові осучаснили біблійну історію народження Христа та зробили незвичний вертеп. У велетенських масках його герої танцювали, колядували та грали на музичних інструментах – барабанах, бубні та навіть трембіті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Усе дійство відбувалося без діалогів і розписаних ролей. Спочатку організатори пересувного театру планували зробити його камерним – лише для рідних та друзів. Але потім зрозуміли, що зроблені маски настільки великі, що в жодну хату не вмістяться, тому виступили в самісінькому центрі Львова на площі Ринок.

Читайте також: Парад звіздарів і рекордний флешмоб із колядками: українці другий день гуляють Різдво Христове

Маскарад-шоу зібрало кілька сотень глядачів. “Трошки важко дихати, тому що маска фіксується десь на грудях, і воно трохи тисне, коли співаєш. Але справляємося. Щоби людям дати свято, це варте того”, – зізналася учасниця вертепу Катерина Іванова.

ВідеоУ Львові осучаснили різдвяний вертеп

У велетенських масках герої вертепу танцювали, колядували та грали на музичних інструментах – барабанах, бубні та навіть трембіті. Увесь вертеп – без діалогів і розписаних ролей. Шоу зібрало аншлаг – кілька сотень глядачів.

У Львові осучаснили різдвяний вертеп


А поділитися?Вам має сподобатись...