У Червонограді підрядники переробили дорогу, яка потріскала після ремонту

logo


МІСТО

Йдеться про автошлях на під’їзді до села Волсвин

Усі фото старости Волсвина Віктора Притулка

На автомобільній дорозі у напрямку села Волсвин Червоноградської громади, яка після ремонту потріскалася, усунули дефекти. Тепер автошлях безпечний для проїзду.

За моїм дорученням, директор профільного департаменту одразу виїхав на проблемну ділянку. З’ясувалось, що працівники ПП «Рома» допустили технічну помилку, внаслідок чого на дорозі виникли тріщини. З підрядником поспілкувались і наголосили надалі на це зважати і виконувати роботу якісно. Вкотре наголошую підрядним організаціям на якості проведених робіт на автомобільних дорогах відповідно до стандартів та технологій. Від цього залежить безпека людей. За неналежно виконану роботу ви особисто відповідатимете, – повідомив на особистій facebook-сторінці заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Бучко.

Нагадаємо, дорогу, протяжністю 796 метрів на під’їзді до села Волсвин, ремонтували з 14 квітня. Замовником капітального ремонту цього відтинку дороги є департамент дорожнього господарства ЛОДА. Детальніше про це читайте ТУТ.

Про факти неякісного ремонту доріг просять повідомляти на «гарячу» лінію області за номером 112.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.