У Червоноградському районі за 22 мільйони оновлять школу на 300 учнів

logo


ЛЮДИ

Йдеться про школу в смт Гірник

Фото: ЛОДА

Цього року розпочнуть реконструкцію Червоноградської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6, що розташована у смт Гірник. Тут зможуть навчатись майже 300 школярів. Про це повідомили у Львівській ОДА.

Там також зазначили, що напередодні, 7 травня, оголосили тендер на ремонт першого корпусу та котельні. Загальна вартість – 22 мільйони гривень.

У ЛОДА кажуть, у 2018 році тендер уже оголошував відділ капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради, проте роботи не проводили через відсутність коштів.

У 2020 році функції замовника будівництва передали управлінню капітального будівництва Львівської облдержадміністрації, яке відкоригувало проєктно-кошторисну документацію. Державна аудиторська служба України перевірила процедури закупівлі і виявила певні порушення. За її висновками, з підрядником УКБ розірвали угоду. Після проведення нової закупівлі розпочнуть роботи на об’єкті.

Цьогоріч реконструкцію профінансують майже на 19 мільйонів гривень. Це кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

У планах також – залучити фінансовий ресурс та добудувати новий корпус на 250 учнів.

Із тендером можна ознайомитись за посиланням. 

Вам також може бути цікаво: У Червонограді підрядники переробили дорогу, яка потріскала після ремонту

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.