У чиновників “Львівоблліс” провели обшуки

logo


ДБР та прикордонники провели обшуки у чиновників “Львівобллісу”. Їх підозрюють у незаконному вирубуванні лісу на експорт. Про це повідомляє ZAXID.NET. 

Працівники Західного регіонального управління Держприкордонслужби спільно з слідчими ДБР провели обшуки у трьох містах Львівщини у справі незаконної вирубки деревини на експорт.

“Розслідування проводиться стосовно можливих неправомірних дій службових осіб Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, які за попередньою змовою із лісогосподарськими підприємствами Львівської області здійснювали вирубку деревини на експорт”, — зазначено у повідомленні прес-служби Держприкордонслужби України.

Під час обшуків, які провели у Львові, Стрию та Славському, вилучили службову документацію щодо вирубки, обліку та реалізації деревини для експорту за межі України.

Речниця прес-служби Теруправління ДБР у Львові Зоряна Тивін, уточнила ZAXID.NET, що загалом правоохоронці провели 13 обшуків у різних лісових господарствах Львівської області. Їх провели на підставі ухвали Личаківського райсуду міста Львова.

Розслідування ведеться за ч. 3 ст. 191 КК України “привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”.

ГБР и пограничники провели обыски у чиновников “Львовобллеса”. Их подозревают в незаконной вырубке леса на экспорт. Об этом сообщает ZAXID.NET. 

Работники Западного регионального управления Госпогранслужбы совместно с следователями ГБР провели обыски в трех городах Львовщины по делу незаконной вырубки древесины на экспорт.

“Расследование проводится в отношении возможных неправомерных действий должностных лиц Львовского областного управления лесного и охотничьего хозяйства, по предварительному сговору с лесохозяйственными предприятиями Львовской области осуществляли вырубку древесины на экспорт”, – говорится в сообщении пресс-службы Госпогранслужбы Украины.

Во время обысков, которые провели во Львове, Стрые и Славском, изъяли служебную документацию относительно вырубки, учета и реализации древесины для экспорта за пределы Украины.

Представитель пресс-службы теруправления ГБР во Львове Зоряна Тивин, уточнила ZAXID.NET, что в целом правоохранители провели 13 обысков в различных лесных хозяйствах Львовской области. Их провели на основании постановления Лычаковского райсуда Львова.

Расследование ведется по ч. 3 ст. 191 УК Украины “присвоение, растрата имущества или завладение им путем злоупотребления служебным положением”.