У День святого Валентина головний РАЦС Львова працюватиме до півночі

logo


14 лютого, у День всіх закоханих, головний міський Відділ реєстрації актів цивільного стану, що на вул. І. Франка, 157, працюватиме у подовженому режимі. Про це “Львівському порталу” повідомили в управлінні юстиції Львівщини. 

Центральний РАЦС Львова на День святого Валентина розпочне свою роботу з 08:00 ранку і працюватиме аж до 24:00.

“Закохані пари зможуть зареєструвати шлюб, подати заяву про державну реєстрацію шлюбу, відзначити ювілей весілля протягом усього дня 14 лютого. Приємні несподіванки, чудова атмосфера, музика для душі та обряди зроблять ваше свято особливим”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що всі інші РАЦСи міста працюватимуть у звичному режимі – до 18:00.

Нагадаємо, торік у головному РАЦСі Львова на День закоханих влаштували парад наречених.

14 февраля, в День всех влюбленных, главный городской Отдел регистрации актов гражданского состояния, на ул. И. Франко, 157, будет работать в продленном режиме. Об этом “Львовскому порталу” сообщили в управлении юстиции Львовской области. 

Центральный ЗАГС Львов на День святого Валентина начнет свою работу с 08:00 утра и будет работать до 24:00.

“Влюбленные пары смогут зарегистрировать брак, подать заявление о государственной регистрации брака, отметить юбилей свадьбы в течение всего дня 14 февраля. Приятные неожиданности, прекрасная атмосфера, музыка для души и обряды сделают ваш праздник особенным”, – говорится в сообщении.

Отметим, что все другие ЗАГСы города будут работать в обычном режиме – до 18:00.

Напомним, в прошлом году в главном ЗАГСе Львов на День влюбленных устроили парад нерест.