У День Валентина на Львівщині побралося 140 пар

logo


На тих, хто вирішив поєднати долі у День Валентина, у Центральному РАЦСі чекав ще й подарунок: шампанське, цукерки та інструкція, що робити далі у подружньому житті. Окрім львів’ян свої долі поєднали молодята із Черкас, Івано-Франківська, Дніпра, Волині, Запоріжжя, Чернівців та Києва.

Ольга та Олексій познайомилися сім місяців тому. День 14 лютого вирішили зробити для себе особливим ще місяць тому.

«Ми особливої дати не маємо, просто чомусь вирішили, щоб у майбутньому цей день став для нас важливою датою, щоб це був день нашого весілля», – каже наречена Ольга Родич.

У День Валентина на Львівщині побралося 140 пар. У Львові – 66. Це у сім разів більше, ніж у цей день минулоріч. У Центральному РАЦСі марш Мендельсона звучить щоп’ятнадцять хвилин.

«Середньостатистично, якщо взяти Львів, то 10-15 пар одружуються. Сьогодні ми маємо 40 пар у міському відділі. Це для нас є рекорд», – розповів начальник управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

У готелях без ажіотажу. Адже сьогодні – будній день. Тож номери заповнені лише на 70%. Гості вибирають найкращі покої.

«Усі бронюють столики в ресторані для святкової вечері. Це зазвичай гості з Центральної та Східної України, проте є й гості з-за кордону», – говорить директор з продажу у готелі Ірина Милимук.

Натомість місць у кафе та ресторанах, щоб розмістити усіх закоханих, може забракнути. Завбачливі бронювали столики за два тижні наперед.

«Маємо на вечір повністю розписаний блокнот резервів і навіть люди попереджені, що мають дві години за столом і тоді приходять наступні клієнти. Дуже багато пар», – ділиться старший зміни у кафе Сергій Случак.

У квіткових магазинах не юрмляться у чергах. Але охочих потішити своїх коханих є чимало, розповідають продавці. Ходові тут іриси, фрезії, тюльпани та троянди.

«Тюльпани по 18-20 грн. А троянди – починаючи від 40 гривень і більше», – додає флористка Юлія Мудрик.

За букет сьогодні доведеться заплатити від 80 гривень.