У День знань у школах Львова вперше офіційно відмовилися від традиційних лінійок

logo


Навчання не у всіх львівських школах розпочнеться 1 вересня. Оскільки за календарем цей день припадає на суботу. У більшості львівських гімназій вирішили перенести початок занять на понеділок, 3 вересня. Про це на брифінгу розповіла очільниця міського управління освіти Зоряна Довганик.

Уперше цього року у перший день навчання у школах проведуть уроки толерантності. А для першачків День знань узагалі змінює формат. Міські освітяни не рекомендують проводити традиційні святкові лінійки. Для дітей цей день має бути святом, таким, як вони його розуміють: із майстер-класами, флешмобами та іграми. Щоб цей день для них запам’ятався на все життя і психологічно налаштував на позитив під час навчання, кажуть освітяни.

«Такий формат проведення святкування дасть змогу забути про довготривалі перебування на лінійках. Інколи під пекучим сонцем. Про довгі промови адміністрації та запрошених. У тому випадку повністю втрачається сенс слова свята. Такі форми проведення зустрічі першокласників дадуть можливість згуртуватися учнівській та батьківській громадам. Також сформувати гарні колективи у наших школах», – вважає Зоряна Довганик.

Нагадаємо, першокласники починають вчитися за програмою «Нової української школи». До слова, цьогоріч у Львові в перший клас підуть 9132 першокласники.