У Дрогобичі обіцяють реалізувати мікропроекти у навчальних закладах до середини серпня

logo
u_drogobichi_obicjajut_realizuvati_mikroproekti_u_navchalnih_zakladah_do_seredini_serpnja.jpg


середа, 27 липня, 2016, 17:39
Львів

У Дрогобичі обіцяють реалізувати мікропроекти у навчальних закладах до середини серпня

Дрогобицький міський голова Тарас Кучма перевірив стан реалізації мікропроектів у навчальних закладах містах.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Керманич міста завітав до ДНЗ №28, де проводяться відновлювальні роботи у середині приміщення, ремонт фундаменту, фасаду та покрівлі. За результатами спілкування з підрядником, виконання проекту має завершитися до 1 серпня. У Дрогобицькій гімназії проводиться заміна вікон та вхідних дверей. З огляду на об’єм робіт та темпи їх виконання, підрядники пообіцяли впоратися із запланованим до 10 серпня. До цієї дати пообіцяли завершити заміну вікон у корпусі № 2 ЗОШ №1.

Реалізовуються мікропроект і у ЗОШ № 3. Підрядники кажуть, що до 1 вересня вони не встигнуть виконати усі заплановані роботи. Зараз тут ремонтують дах, ведуться роботи у приміщенні на другому і третьому поверхах, у туалетах. Ще необхідно провести ремонт фасаду. Однак у приміщенні відчувається сирість і помітна пліснява на стінах. Якщо ж ремонтні роботи проведуть у короткі строки, то нема гарантії, що волога на стінах не появиться повторно. Постає питання вибору: або швидко відремонтувати приміщення до вересня, або ж проводити ремонтні роботи поступово з дотриманням усіх будівельних норм. Виходячи з побаченого, було прийнято рішення оперативно зібрати виїзну нараду за участю депутатів, дирекції, вчителів та батьків і прийняти рішення. Відповідне доручення від мера отримав заступник міського голови Олег Дукас.

Тарас Кучма наголосив, що для нього вкрай важливо, щоб діти з 1 вересня прийшли у чисті, відремонтовані та прибрані класи. Підрядники, які виконують роботи, запевнили, що вони вкладуться у встановлені терміни. Мер пообіцяв особисто перевірити здачу об’єктів та якість виконання робіт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


А поділитися?