У Дрогобичі облаштовують кімнату для психоемоційного розвантаження: що уже зробили

logo


МІСТО

Сенсорна кімната призначена для атовців й інших соціально вразливих категорій осіб

Фото: Дрогобицька міськрада

У Дрогобичі вже другий рік облаштовують сенсорну кімнату для психоемоційного розвантаження атовців й інших соціально вразливих категорій осіб.

Минулого року ми почали робити сенсорну кімнату, в рамках співпраці з МОМ. Через обмеженість бюджету не вдалось завершити проект повністю. Тому цьогоріч ми подались на конкурс ще раз. Минулого року зробили поточний ремонт приміщення, освітлення, поставили нові двері. Цього року плануємо доукомплектувати приміщення необхідними засобами і найближчим часом ця кімната відчиниться для відвідувачів, – розповідає пресслужбі Дрогобицької міськради голова ініціативної групи, яка подавала проект на конкурс, Наталя Копичин.

В ініціативну групу проєкту в Дрогобичі входять воїни АТО, члени ветеранських спілок, керівники та представники громадських організацій, комунальних установ, волонтери, активісти, психологи.

Сенсорну кімнату облаштовують у Народному домі. Цільова аудиторія кімнати – ветерани АТО, діти та родичі ветеранів АТО, діти з аутизмом, соціально вразливі категорії населення. Хоча відвідувати приміщення зможуть всі, хто потребує психологічного розвантаження.

Проєкт фінансує Міжнародна організація з міграції, підтримку якої цьогоріч отримали 15 міст в Україні, – на Львівщині серед щасливчиків лише Львів та Дрогобич.

До проєкту залучені практичні психологи та Інклюзивно-ресурсний центр, підопічні якого також відвідуватимуть кімнату для психоемоційної реабілітації.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.