У Дрогобичі розбійник напав на пенсіонерку

logo


На Львівщині поліцейські затримали підозрюваного у розбійному нападі на пенсіонерку. Зловмиснику, котрий раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема за крадіжки та розбій, загрожує покарання – позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Дрогобицький відділ поліції 16 вересня надійшло повідомлення про те, що вночі на мешканку одного з сіл району був скоєний напад.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. Як встановили поліцейські, зловмисник напав на 78-річну жінку близько 6.30 у стайні на території її домогосподарства. Чоловік душив жертву, наніс їй кілька ударів по голові та вимагав гроші.

“Вжитими заходами працівники Дрогобицького відділу поліції спільно з оперативниками карного розшуку поліції Львівщини встановили особу зловмисника, причетного до розбійного нападу,  та затримали його. Затриманий – 32-річний уродженець того ж села, де проживає потерпіла. Раніше він неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема за крадіжки та розбій”, – розповів начальник Дрогобицького відділу поліції полковник поліції Андрій Білас.

Затриманому повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.187 (розбій) КК України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк до дванадцяти років із конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.

На Львовщине полицейские задержали подозреваемого в разбойном нападении на пенсионерку. Злоумышленнику, который ранее неоднократно привлекался к уголовной ответственности, в частности за кражи и разбой, грозит наказание – лишение свободы на срок от семи до двенадцати лет с конфискацией имущества. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Дрогобычский отдел полиции 16 сентября поступило сообщение о том, что ночью на жительницу одного из сел района было совершено нападение.

На место происшествия немедленно выехала следственно-оперативная группа. Как установили полицейские, злоумышленник напал на 78-летнюю женщину около 6.30 в конюшне на территории ее домохозяйства. Мужчина душил жертву, нанес ей несколько ударов по голове и требовал деньги.

“Принятыми мерами работники Дрогобычского отдела полиции совместно с оперативниками уголовного розыска полиции Львовщины установили личность злоумышленника, причастного к разбойному нападению, и задержали его. Задержанный – 32-летний уроженец того же села, где проживает потерпевшая. Ранее он неоднократно привлекался к уголовной ответственности, в том числе за кражи и разбой”, – рассказал начальник Дрогобычского отдела полиции полковник полиции Андрей Билас.

Задержанному сообщено о подозрении в совершении преступления, предусмотренного ч.3 ст.187 (разбой) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание – лишение свободы на срок до двенадцати лет с конфискацией имущества. Досудебное расследование продолжается.