У Дрогобичі в День Незалежності відбудеться військовий парад за участю учасників АТО

logo
u_drogobichi_v_den_nezalezhnosti_vidbudetsja_vijskovij_parad_za_uchastju_uchasnikiv_ato.jpg


середа, 27 липня, 2016, 8:51
Львів

У Дрогобичі в День Незалежності відбудеться військовий парад за участю учасників АТО

У Дрогобичі під час зустрічі в Ратуші з учасниками АТО міський голова Тарас Кучма запропонував їм взяти участь у військовому параді.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

«Громада має бачити своїх героїв – тих, хто нині захищає незалежність України, – сказав Тарас Кучма. – Нинішні воїни – взірець патріотизму, честі та зразкової поведінки».

Представники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді обговорили з учасниками АТО їх проблеми та шляхи вирішення. Оскільки зараз відбувається процес розподілу земельних ділянок для учасників АТО, то міський голова зобов’язав керівництво центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у короткі терміни погодити з воїнами графік зустрічей, а військових попросив самостійно скласти список осіб, яким необхідно першочергово надати допомогу та виділити земельну ділянку.

«Ми керуємося правилом моральності, а не наближеності. Тому я прошу вас взяти процес розподілу земельних ділянок під свій особистий контроль, адже кому, як не вам достеменно відомо про проблеми та потреби кожного з вас», – звернувся до військових очільник міста.

На завершення зустрічі учасникам АТО вручили квитки на циркову виставу для їхніх сімей.

Наступну зустріч з воїнами АТО заплановано провести у кінці цього тижня, де військові мають представити списки своїх побратимів, яким необхідно першочергово надати допомогу та виділити земельну ділянку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


А поділитися?Вам має сподобатись...