У Дрогобичі відремонтують 19 доріг

logo


У Дрогобицькій мерії розповіли про план капітального ремонту доріг і тротуарів на 2019 рік. 

У 2019 році у Дрогобичі капітально відремонтують 19 доріг у місті, а також тротуари на 5 вулицях міста на суму 69052,2 тисяч гривень. Про це повідомляють у Департаменті міського господарства Дрогобицької міської ради.

Відтак у наступному році продовжать ремонт дорожнього покриття на вулицях М. Грушевського, В. Чорновола та Будівельній.

Розпочнуть у 2019 році капітальний ремонт дороги на вул. Є. Коновальця (будинок №9/1 до №13), на вул. І. Мазепи (від перехрестя вул. Лесі Українки – Стрийська до перехрестя вул. І.Мазепи – Театральна), на вул. Вокзальна (від вул. Стрийська до перехрестя вул. М. Грушеського – Вокзальна), на вул. М.Грінченка та І. Котляревського.

Також ремонтуватимуть дорожнє покриття на вул. Гайдамацькій, на провулку Заводський, на вул. Горішня Брама (від пам`ятника Геврика до Залісся), на вул. В. Великого, на вул. Млинарській, на вул. Спортивній, на вул. Війтівська Гора, на вул. М. Шашкевича, на вул. Солоний Ставок, на вул. І. Котляревського та на вул. Зварицькій.

Тротуари капітально у 2019 році ремонтуватимуть на вул. Стрийській, на вул. П. Орлика, на вул. Нижанківського, на вул. Я.Осмомисла та на вул. Жупній.

В Дрогобычской мэрии рассказали о плане капитального ремонта дорог и тротуаров на 2019 год. 

В 2019 году в Дрогобыче капитально отремонтируют 19 дорог в городе, а также тротуары на 5 улицах города на сумму 69052200 гривен. Об этом сообщают в Департаменте городского хозяйства Дрогобычского городского совета.

Поэтому в следующем году продолжат ремонт дорожного покрытия на улицах Грушевского, В. Чорновола и Строительной.

Начнут в 2019 году капитальный ремонт дороги по ул. Коновальца (дом №9 / 1 до №13), на ул. И. Мазепы (от перекрестка ул. Леси Украинки – Стрыйская до перекрестка ул. Мазепы – Театральная), на ул. Вокзальная (от ул. Стрыйская до перекрестка ул. М. Грушеского – Вокзальная), на ул. Н. Гринченко и И. Котляревского.

Также будут ремонтировать дорожное покрытие на ул. Гайдамацкой, в переулке Заводской, на ул. Верхняя Брама (от памятника Геврик в Залесье), на ул. В. Великого, на ул. Мельничной, на ул. Спортивной, на ул. Вийтивская Гора, на ул. М. Шашкевича, на ул. Соленый пруд, на ул. И. Котляревского и на ул. Зварицкая.

Тротуары капитально в 2019 году будут ремонтировать на ул. Стрыйской, на ул. П. Орлика, на ул. Нижанковского, на ул. Я.Осмомисла и на ул. Жупного.