У Дрогобичі жінка прибирає вулиці через несплату аліментів.

logo


Через несплату аліментів жінка змушена прибирати вулиці Дрогобича. Це примусова робота для жінки, яка заборгувала синові майже 19 тис. грн. Про це повідомляє ZAXID.NET. 

Мешканка Дрогобича роками не виплачувала аліментів і заборгувала своєму синові 19 тисяч гривень. Пояснює, що не мала постійного місця роботи. Але суд це не переконало і він наклав штраф — 120 годин суспільно-корисних робіт. Тепер жінка змушена погасити заборгованість і продовжити виплачувати гроші сину, який вже має власну сім’ю.

Вісім років тому Ірина розлучилася з чоловіком. Син вирішив залишитися з батьком, тому жінку зобов’язали платити аліменти. Жінка аліментів не платила. І заборгувала своєму синові майже 19 тис. грн. За цей час хлопець уже встиг одружитись і скоро сам матиме дитину. Колишній чоловік вважає, що аліменти вона таки має платити.

Ситуації, коли жінка виплачує аліменти, — вже не рідкість на Львівщині, кажуть в управлінні юстиції. Але випадки, коли мами-боржниці примусово відпрацьовують — унікальні.

“Більшість, звичайно, чоловіки. В нас є взагалі 450 застосувань суспільно-корисних робіт. Ми статистики окремо не ведемо, скільки жінки, а скільки чоловіки. Але орієнтовно десь 3% до жінок застосовується такий виправний механізм”, — зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Микола Станіщук.

Жінка працює старанно, тож на підприємці планують запропонувати їй постійну роботу.

Из-за неуплаты алиментов женщина вынуждена убирать улицы Дрогобыча. Это принудительная работа для женщины, которая должна сыну почти 19 тыс. грн. Об этом сообщает ZAXID.NET. 

Жительница Дрогобыча годами не выплачивала алименты и задолжала своему сыну 19000 гривен. Объясняет, что не имела постоянного места работы. Но суд это не убедило и он наложил штраф – 120 часов общественно-полезных работ. Теперь женщина вынуждена погасить задолженность и продолжить выплачивать деньги сыну, который уже имеет собственную семью.

Восемь лет назад Ирина развелась с мужем. Сын решил остаться с отцом, потому женщину обязали платить алименты. Женщина алиментов не платила. И задолжала своему сыну почти 19 тыс. грн. За это время парень уже успел жениться и скоро сам будет иметь ребенка. Бывший муж считает, что алименты она таки должна платить.

Ситуации, когда женщина платит алименты, – уже не редкость на Львовщине, говорят в управлении юстиции. Но случаи, когда мамы-должницы принудительно отрабатывают – уникальны.

“Большинство, конечно, мужчины. У нас вообще 450 приложений общественно-полезных работ. Мы статистики отдельно не ведем, сколько женщины, а сколько мужчины. Но ориентировочно где-то к 3% женщин применяется такой исправительный механизм”, – отметил начальник Главного территориального управления юстиции во Львовской области Николай Станищук.

Женщина работает усердно, поэтому на предприниматели планируют предложить ей постоянную работу.