У Дрогобицькому районі контроль громади за якістю ремонту дороги дає результати

logo
u_drogobickomu_rajoni_kontrol_gromadi_za_jakistju_remontu_dorogi_dae_rezultati.jpg


четвер, 28 липня, 2016, 9:29
Львів

У Дрогобицькому районі контроль громади за якістю ремонту дороги дає результати

Під постійним контролем громади працюють ремонтники автодороги у с. Болехівці Дрогобицького району.

Учора, 27 липня, депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини, член постійної комісії з питань дорожнього господарства та інфраструктури ЛОР Михайло Задорожний разом разом з представниками ЗМІ, громадськості ознайомилися з організацією ремонтних робіт, їх якістю в цьому населеному пункті.

У селі Болехівці асфальтували попередньо підготовлені ділянки автошляху. Нагадаємо, тендер на ремонт тамтешньої дороги виграв «Львівоблавтодор», але найняв субпідрядника – ТзОВ «Укрспектртрол» (м.Львів). Вартість робіт – 1 млн 200 тис. грн  (800 тис. грн з обласного бюджету та 400 тис. грн – з бюджету села).

У селі кипіла робота: працювали асфальтоукладник і три котки різної потужності, самоскиди завозили асфальт. Ділянки, де раніше зрізали старий пошкоджений асфальт, перед покриттям новим шаром поливали бітумом для кращого щеплення. Робітники очікували на прибуття грейдера та міні-екскаватора для розчищення узбіччя.

Представники громадськості оглянули процес ремонту, перевірили товщину шару асфальту, обговорили з представником підрядника запланований обсяг робіт. Особливих зауважень до ремонтників не було.

Сільський голова Болехівців Ірина Кіс поцікавилася можливістю асфальтування зруйнованої ділянки ще однієї з вулиць, оскільки наявне перевиконання сільського бюджету і ці кошти (майже 300 тис. грн) можна було б скерувати на продовження ремонту. Підрядник дав попередню згоду, однак це питання ще потребує узгодження на рівні області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


А поділитися?Вам має сподобатись...