У Дрогобицькому районі введений карантин

logo
156715_u_drogobickomu_rajoni_vvedenij_karantin.jpeg


Новини, 11.12.2017

11.12.2017, 14:10

бешенство, лиса, карантин, ДрогобычВ Раневичах та на прилеглій території у Дрогобицькому районі встановлено карантин у зв’язку з виявленням випадку сказу лисиць. Про це повідомляє “Дрогобиччина – новини краю”.

На Дрогобиччині виявлений випадок сказу лисиць. Лисиця забрела на одну із садиб у Раневичах, де покусала собаку. Господар встиг вчасно знешкодити хвору тварину. Люди у цьому випадку не постраждали. Аналізи останків вбитої тварини підтвердили захворювання на сказ.

Сьогодні на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Дрогобицької райдержадміністрації прийняте рішення встановити карантинні обмеження у Раневичах та 5-кілометровій зоні терміном на місяць. У Раневичах та Почаєвичах буде проведений подвірний обхід та роз’яснювальна робота серед мешканців, а також вакцинація домашніх тварин — собак та котів. Мисливські господарства зобов’язано проводити відстріл лисиць та доставку відстріляних тварин на аналіз у спеціалізовану лабораторію. Відповідного листа щодо необхідності проведення профілактичних заходів на сусідніх з Раневичами вулицях міста вирішено скерувати в Дрогобицьке міське управління Держпродспоживслужби.

В Раневичах и на прилегающей территории в Дрогобычском районе установлен карантин в связи с выявлением случая бешенства лисицы. Об этом сообщает “Дрогобиччина – новости края”.

На Дрогобиччини выявленный случай бешенства лис. Лиса забрела на одну из усадеб в Раневичи, где покусала собаку. Хозяин успел вовремя обезвредить больное животное. Люди в этом случае не пострадали. Анализы останков убитого животного подтвердили заболевание бешенством.

Сегодня на заседании Государственной чрезвычайной противоэпизоотической комиссии Дрогобычской райгосадминистрации принято решение установить карантин в Раневичах и 5-километровой зоне сроком на месяц. В Раневичах и Почаевичах будет проведен подворный обход и разъяснительная работа среди жителей, а также вакцинация домашних животных – собак и кошек. Охотничьи хозяйства обязали проводить отстрел лис и доставку отстрелянных животных на анализ в специализированную лабораторию. Соответствующее письмо о необходимости проведения профилактических мероприятий на соседних с Раневичами улицах города решено направить в Дрогобычское городское управление Госпродпотребслужбы.

Соцсети

Погода


А поділитися?