У Дрогобицькій громаді реалізовують більше двох десятків проектів за програмою співфінансування «60 на 40»

logo


Цьогоріч у Дрогобицькій громаді реалізовують цільову програму співфінансування ремонту об’єктів благоустрою. Завдяки затвердженійПрограмі, мешканці можуть ініціювати проведення поточних ремонтів прибудинкових територій, тротуарів, доріжок, дитячих майданчиків та різних об’єктів благоустрою, маючи лише 40% необхідних коштів. Решту 60% вартості проектів оплачує місцевий бюджет.

Відповідно до затвердженого Положення, участь у Програмі беруть як фізичні особи, мешканці громади, так і органи самоорганізації населення, ОСББ, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи та комунальні підприємстваДрогобицької міської територіальної громади.

Як повідомляють у Департаменті міського господарства, на реалізацію програми цьогоріч передбачили більше 4 мільйонів гривень. До участі у програмі співфінансування надійшло більше двох десятків заявок. Серед учасників є ОСББ, ОСН та фізичні особи, які проживають в громаді.

На низці об’єктів роботи вже виконані. Зокрема: – ремонт пішохідної доріжки біля житлового будинку №9/2 на вул. Є. Коновальця (ОСББ «Резон-1») – ремонтасфальтобетонного дорожнього покриття прибудинкової території на вул. Є. Коновальця, 9/1 (ОСББ «Резон») – ремонт пішохідних доріжок на прибудинковій території житлового будинку №60/1 на вул. Самбірська (ОСББ «Наша Берегиня») – ремонт пішохідних доріжок на прибудинковій території житлового будинку №60/2 на вул. Самбірська (ОСББ «Наша Берегиня») – поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Уляни Кравченко в м. Стебник (ОСН) – роботи виконані на суму 129, 9 тис грн.

Рештапроектів перебувають на стадії підписання договору, або виготовлення кошторисної документації. Всі роботи планують завершити до кінця цього року.

Метою затвердженої Програми співфінансування ремонту об’єктів благоустрою є стимулювання участі мешканців у проектах розвитку громади та благоустрою територій загального користування.

Над відбором проектів працювала спеціальна комісія, яка визначає пріоритетність та почерговість фінансування і виконання робіт.

Джерело

Читати далі

Sunday November 19th, 2023

Роботи на теплотрасі в Стебнику завершені: тепловикам залишилось навестиблагоустрій на ділянці роботи

Friday November 17th, 2023

Дрогобич підписав договір про співпрацю із містом Ромни на Сумщині

Friday November 17th, 2023

Європейське вікно можливостей: делегація з Дрогобича взяла участь у німецько-українській конференції муніципальних партнерств

Thursday November 16th, 2023

ЛОВА розпочала інформаційний аудит апарату та структурних підрозділів

Thursday November 16th, 2023

У будинку на вул. Джерельна у Львові відновили балкон, який обвалився влітку

Thursday November 16th, 2023

Золочівський та Яворівський райони першими на Львівщині повністю очистились від памʼяток комуністичного режиму

Wednesday November 15th, 2023

Де на Львівщині люди у потребі можуть безкоштовно отримати різні види допомоги: адреси, контакти

MondayNovember 13th, 2023

30 ветеранів та їх дружин отримають від Львова до 300 тисяч гривень на розвиток власного бізнесу

Monday November 13th, 2023

До 13:00 припинено водопостачання сіл Модричі та Сілець на Дрогобиччині

Sunday November 12th, 2023

У Дрогобичі 90% споживачів уже із теплом, а в Стебнику гарячі батареї будуть із понеділка