У дворику Львівської ОДА демонструватимуть короткометражки

logo


У Львові у суботу, 9 вересня, у внутрішньому дворику Львівської облдержадміністрації відбудеться показ короткометражних фільмів Wiz-Art від польських та українських творців кіно. Захід відбуватиметься у межах VI Фестивалю партнерства, повідомили у Львівській ОДА.

Усі бажаючі зможуть переглянути фільм «Чорногора» львівського режисера Тараса Дроня. Це – 18-хвилинна оповідь про дванадцятирічного Юрка, який живе у далекому гірському селі удвох із мамою, і проходить швидшкий процес дорослішання, борючись за батькову вантажівку, в час, коли тата нема поруч, бо він на заробітках у Польщі.

Наступним демонструватимуть півгодинний фільм «Reve ta Stohne on tour» франківчанки Надії Парфан. Героями стрічки є Женя і Макс, які перестали ходити в офіс на роботу, і серйозно взялись за музику. Їхній гурт називається «Реве та стогне». Хлопці займаються горловим співом і мріють стати справжніми рок-зірками.

30-хвилинна польська короткометражка «День бабці» Мілоша Саковскі – про Томека, який обкрадав квартири самотніх бабусь і дідусів, аж поки одна літня жінка не замкнула його у власній квартирі і не запропонувала особливу роботу – бути її «внуком» під час візитів соціалнього працівника.

П’ятихвилинна «Угода» Єви Смик – анімаційна стрічка, виконана за допомогою сторінок з книжок. Режисерка використала різні техніки, щоб оживити нотатки її діда.

Вхід на показ вільний за умови попередньої реєстрації. Відвідувачів просять взяти із собою паспорт або інше посвідчення особи.