У Городку до жовтня перекриють ділянку дороги Львів-Шегині

logo


У неділю, 26 серпня, у м. Городок перекриють другу ділянку дороги міжнародного значення М-11 Львів – Шегині у зв’язку із проведенням капітального ремонту.

Рух транспорту обмежать з 26 серпня до 1 жовтня на ділянці від 30 км до 32 км. Тут відремонтують штучні споруди, влаштують дорожній одяг та дощову каналізацію. Про це повідомила Служба автомобільних доріг у Львівській області.

Обʼїзд буде здійснюватися дорогами Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка (м. Городок, вул. Комарнівська) – С140330 Довжанка – Черляни та у зворотному напрямку. На ділянці встановлюють відповідні дорожні знаки.

Cхема об’їзду ділянок ремонту дороги Львів-Шегині у Городку

Нагадаємо, ремонт дороги Львів-Шегині розпочався 26 червня. Обмеження руху транспорту у Городку на ділянці з 25 км до 29 км дороги у Городку діють із липня.

Підрядник продовжує роботи з влаштування тротуарів та дощової каналізації на дорозі. Тривають роботи на двох мостових переходах.

Як інформував ZAXID.NET, капітальний ремонт двох ділянок дороги державного значення Львів-Шегині проводить ТОВ «Автомагістраль-Південь» за 155,9 млн грн.