У Городку пройшов футбольний турнір

logo


Нещодавно на міському стадіоні «Колос» вже другий рік поспіль відбувся футбольний турнір пам’яті олімпійського чемпіона, городківчанина Вадима Тищенка. Ініціатором та організатором зустрічі  виступив тренер-викладач районного відділу освіти  Богдан Борис, а також КУ «Центр Спорт для всіх» Городоцької міської ради.

Про це повідомляє сайт ГОРОДОК СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

У турнірі  взяли участь  одинадцять футбольних команд з міст і сіл Городоччини, які об’єднували в своєму складі хлопців 2006-2007 років та 2002-2004 років народження.

До присутніх звернувся батько чемпіона  – Микола Тищенко, який поділився спогадами про свого сина та зазначив, що гордиться тим, що його  Вадим приніс славу рідному місту.

Змагалися між собою у вправності володіння м’ячем  футболісти сіл Дроздовичі, Кам’янобрід, Керниця та Братковичі, а також футбольні команди із районного центру. Турнір проходив за високої активності кожної з команд. Гравці намагалися довести своє право називатися кращими. Відтак, згідно суддівського рішення три із семи футбольних команд молодшої групи отримали призові місця, зокрема перше місце завоювала команда із села Керниця. А друге і третє вибороли відповідно юні футболісти із вулиць Львівської та Авіаційної.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)