“У хід пішли ножі, ланцюги, молотки”: докладно про масову бійку у Львові (Відео)

logo
216540_u_hid_pishli_nozhi_lancjugi_molotki_dokla.jpeg


Масова бійка у Льові
Масова бійка у Льові

5 канал

Львів

24.09.2018 22:05

Потерпілі анархісти обвинувачують “Національний корпус”, ті – спростовують такі закиди

Бійку із ножовими пораненнями у Львові поліція розслідує за ч.4 ст.296 “хуліганство”ККУ. Зараз одна людина досі в реанімації у тяжкому стані, ще троє – ушпиталені із легкими пошкодженнями. Постраждалі – представники організації анархічного характеру “Чорний стяг”. Вони заявляють, що на них напали з ножами їхні ідеологічні опоненти з місцевого осередку “Національного корпусу”. Докладніше – далі:

“І тут 20 людей у чорній формі, в капюшонах з “балаклавами” просто забігли туди, не очікуючи ніякої реакції, почали нападати”, – у Дмитра Купера порізане плече і розбита голова. Окрім нього постраждали двоє дівчат та хлопець.

Кажуть, що грали у м’яча на спортмайданчику, коли на них напали молодики у масках, з металевими палицями та ножами: “Вони нас застали в такий момент, що захищатися ми не могли, в принципі. Вони просто почали нападати, в хід пішли ножі, ланцюги, молотки, арматура”.

За темою

Постраждалих доправили до лікарні.

“Один пацієнт у вкрай важкому стані, шпиталізований в реанімаційне відділення, йому проведена операція на органах грудної порожнини в зв’язку з проникаючим ножовим пораненням. Троє інших в стані середньої важкості, шпиталізовані в травм-відділення, у всіх ножові поранення різноманітних органів і кінцівок”, – звітує лікар-хірург Тарас Федоришин.

Четверо потерпілих називають себе членами анархічного руху “Чорний стяг”. Твердять: напад скоїли їхні ідеологічні опоненти. “Я намагалася розгледіти якісь розпізнавальні знаки – татуювань не було, шевронів не було. Я побачила одну футболку “Національного корпусу”, – згадує потерпіла Вероніка Яблонська.

Ті – спростовують такі закиди.

Голова львівського осередку партії “Національний корпус” Святослав Сірий обурюється: “Можливо це їхня спланована провокація, можливо у них між собою відбувся якийсь конфлікт. Абсолютно все, що не так відбувається у Львові – з їхнього розуміння, там всюди замішані представники “Нацкорпусу”. І треба на когось з’їхати, давайте з’їдемо на тих, на кого з’їжджаємо завжди”.

Тим часом у поліції повідомили: потерпілі не звертались із заявами про побиття. Тож провадження відкрили на підставі інформації від лікарів. Якщо винних знайдуть, їм загрожує позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.

Ірина Саєвич, Євген Радіон, “5 канал”

Відео за темою


А поділитися?