У Ходорівській ОТГ відкриють спортивний майданчик зі штучним покриттям

logo


Незабаром у місті Ходорові відкриють спортивний майданчик з наливним покриттям, на якому можна буде грати у волейбол, гандбол, баскетбол та теніс. Споруджують майданчик у густонаселеному районі міста Ходорова. Про це повідомляє Офіс реформ у Львівському РВ АМУ.

Як розповів заступник голови Ходорівської ОТГ Ярослав Костур, це уже другий спортивний майданчик в громаді, споруджений у цьому році. Перед цим спортивний майданчик зі штучної трави відкрили у селі Дуліби.

А в майбутньому нові спортивні майданчики громада планує відкрити у селах Бортники та Грусятичі, де є філії Ходорівської ДЮСШ. Про це розповів директор Ходорівської ДЮСЩ Володимир Коник.  

За словами Володимира Коника, Ходорівська ДЮСШ культивує 4 види спорту: футбол, баскетбол, карате і шахи. Школа має філії у 7 населених пунктах громади – Вибранівці, Дев’ятниках, Бортниках, Грусятичах, Піддністрянах, Отиневичах та Дулібах, де дітей навчають баскетболу, футболу, карате і шахам. Усього в Ходорівській ДЮСШ у 54-ох групах навчається 478 дітей.

Вскоре в городе Ходорове откроют спортивную площадку с искусственным покрытием, на котором можно будет играть в волейбол, гандбол, баскетбол и теннис. Построят площадку в густонаселенном районе города Ходоров. Об этом сообщает Офис реформ во Львовском РО АГУ.

Как рассказал заместитель председателя Ходоровской ОТГ Ярослав Костур, это уже вторая спортивная площадка в громаде, построенная в этом году. Перед этим спортивную площадку с искусственной травой открыли в селе Дулиби.

А в будущем новые спортивные площадки громада планирует открыть в селах Бортники и Грусятичи, где есть филиалы Ходоровской ДЮСШ. Об этом рассказал директор Ходоровской ДЮСЩ Владимир Коник.

По словам Владимира Коника, Ходоровская ДЮСШ культивирует 4 вида спорта: футбол, баскетбол, карате и шахматы. Школа имеет филиалы в 7 населенных пунктах громады – Вибранивке, Девятниках, Бортниках, Грусятичах, Подднестрянах, Отыневичах и Дулибах, где детей обучают баскетболу, футболу, каратэ и шахматам. Всего в Ходоровский ДЮСШ в 54-х группах обучается 478 детей.