У храмі Львова на чоловіка впала балка

logo
215558_u_hrami_lvova_na_cholovika_vpala_balka.jpeg


Під час проведення робіт у львівському храмі на чоловіка впала балка. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради, 20 вересня о 10.05 у Львові під час проведення робіт у храмі Свв. Володимира і Ольги (вул. Симоненка, 5а, Франківський район) на чоловіка, 1969 року народження (с. Черляни Городоцького району Львівської області), впала балка риштування. Зі слів потерпілого, він з власної ініціативи допомагав церкві.

Постраждалого з діагнозом ЗЧМТ, садна голови, злам кісток правого зап’ястя, доставлено в комунальне некомерційне підприємство “8 міська клінічна лікарня міста Львова”.

Обставини події встановлюються.

Во время проведения работ в львовском храме на мужчину упала балка. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в управлении по вопросам чрезвычайных ситуаций и гражданской защиты населения Львовского городского совета, 20 сентября в 10.05 во Львове во время проведения работ в храме св. Владимира и Ольги (ул. Симоненко, 5а, Франковский район) на человека, 1969 года рождения (с. Черляни Городокского района Львовской области), упала балка лесов. По словам потерпевшего, он по собственной инициативе помогал церкви.

Пострадавшего с диагнозом ЗЧМТ, ссадины головы, перелом костей правого запястья, доставили в коммунальное некоммерческое предприятие “8 городская клиническая больница города Львова”.

Обстоятельства происшествия устанавливаются.


А поділитися?