У Яворівському районі Львівщини заборонили продаж алкоголю на час воєнного стану

logo


image

У Яворівському районі Львівщини заборонили продаж алкогольних напоїв на час воєнного стану. Такий наказ підписав начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський.

Наказ “Про заборону продажу алкогольних напоїв на території Яворівського району” Ярослав Коминський підписав учора, 27 лютого. Там йдеться про те, що продовольчим магазинам, кафе, ресторанам та АЗС заборонено продавати алкогольні напої та речовини, вироблені на спиртовій основі.

Такий наказ ухвалили для того, щоб уникнути зловживання алкоголем “в умовах напруженого психологічного стану в населення”. А також, аби знизити ризик правопорушень та нещасних випадків, спричинених алкоголем.

Також звернення до мера Львова щодо заборони продажу алкоголю в місті опублікував депутат ЛМР Ігор Зінкевич:

“Андрій Садовий, я звертаюся до Вас з проханням заборонити продаж алкоголю на час напруженої ситуації у місті. До мене звертаються і просять допомоги багато львів’ян, які стурбовані поведінкою сусідів, що розпивають спиртні напої. Кожен знімає стрес по-своєму, але в час воєнного стану це просто неприпустимо. Це провокує замість згуртованості конфлікти, а в деяких сім’ях від посиленого зловживання алкоголем страждають жінки та діти”.

Наразі продаж алкоголю на час дії воєнного стану вже заборонили на території Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Чернівецької та Чернігівської областей.

Гроші, маскувальні сітки, донорство крові — чим та де можна допомогти армії

Будинки, садочки та мости. Яку інфраструктуру пошкодили останніми днями

Чат-боти, поради та інструкції від волонтерів

Перелік офіційних державних каналів для отримання оперативної інформації

Укриття в Україні: де шукати. Інтерактивні карти та пункти надання допомоги

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону