У Яворові збудують гуртожиток для військових за 43 млн грн

logo


У місті Яворів на території військового містечка №53 збудують гуртожиток за 43 млн грн. Згідно з інформацією з сайту публічних закупівель Prozorro, роботи з будівництва виконає «Будівельно-інвестиційна компанія «Галицький будівельник».

За інформацією з тендерної документації, фірма має звести чотирьохповерховий гуртожиток з підвальними приміщеннями. Зокрема, на першому поверсі будівлі буде розміщено хол, приміщення чергового, елекрощитова, індивідуальний тепловий пункт, комора, санвузол. Загалом у гуртожитку облаштують 53 житлові блоки. У кожному такому блоці буде кімната з кухнею нішею і балконом, санвузлом (з унітазом, ванною, умивальником, місцем під пральну машину).

Єдиним конкурентом фірми-переможниці «Галицький будівельник» у тендері була компанія «Ін-Поінт». Вона запропонувала збудувати гуртожиток за 42,5 млн грн. Однак тендерний комітет Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління відхилив дешевшу пропозицію фірми через невідповідність вимогам тендерної документації. Натомість обрав переможцем фірму «Галицький будівельник».

За даними бізнес-платформи Youcontrol, власником «Будівельно-інвестиційної компанії «Галицький будівльник» є Олександр Овчаренко. Керівник фірми – Василь Грицик. Підприємство зареєстроване у селі Бірки Яворівського району в лютому 2016 року.

Як повідомляв сайт «Наші гроші. Львів», власник фірми «Галицький будівельник» Олександр Овчаренко раніше працював начальником управління (квартирно-експлуатаційного) Західного оперативного командування, головою Шевченківської районної адміністрації Львівської міської ради та директором ДП Міноборони України «Західвійськбуд».