У Кам’янка-Бузькій урочисто відкрили новий скейт-парк, – ФОТО

logo


Днями у Кам’янка-Бузькій на Львівщині урочисто відкрили сучасний скейт-парк. Це перший майданчик для екстремальних видів спорту у місті.

Як розповіла 032.ua представниця Кам’янка-Бузької міської ради Мар’яна Сухович, скейт-парк вдалося створили спільними зусиллями із Жовтанецькою, Добротвірською, Стрептівською, Дернівською громадами та спонсорською допомогою. У день відкриття майданчик освятили та з вітальним словом звернувся міський голова Олег Омелян.

Для відвідувачів виступили юні таланти громади й запрошені танцюристи, а родзинкою став майстер-клас від запрошених спортсменів, що показали неймовірні трюки на BMX-велосипедах. У скейт-парку Кам’янка-Бузької є можливість покататися на самокатах, скейтах, роликах та ВМХ-велосипедах.

Скейт-парк у Кам'янка-БузькійСкейт-парк у Кам'янка-БузькійСкейт-парк у Кам'янка-БузькійСкейт-парк у Кам'янка-БузькійСкейт-парк у Кам'янка-Бузькій

“До того діти катались на скейтах, роликах та велосипедах у непристосованих місцях, де наражали на небезпеку себе, перехожих та часто псували елементи інфраструктури міста. Екстремали обирали досить небезпечні місця саме через відсутність спеціально облаштованої території. Варто зазначити, що акробатичні елементи потребують відповідної спортивної підготовки, а на майданчиках для екстремальних видів спорту,  як скейт-парк, існують окрім офіційних правил та застережень, негласні правила спортсменів та відповідна культура поведінки. І якщо усі будуть їх дотримуватися,  то майданчик  буде тією новою локацією для підтримки активного і здорового способу життя, відпочинку, розваг, тренувань та розвитку екстремальних видів спорту, якої так не вистачало в нашій громаді”, – зазначила Мар’яна Сухович.