У концерті Зеленського вбачають ознаки підкупу виборців

logo


ГО “Опора Львів” вважає, що безплатний концерт, який студія “Квартал 95” провела у Львові, є порушенням передвиборчої кампанії.  

Про це повідомляє ГО “Опора Львів” на своїй сторінці у Фейсбуці.

У п’ятницю, 8 лютого, студія “Квартал 95” провела у Львові 2 концерти: платний і безкоштовний, на якому були присутні студенти, військові, люди з інвалідністю та інші соціальні групи.

У ГО “Опора Львів” вважають, що безкоштовний концерт може мати ознаки підкупу виборців через те, що  Володимир Зеленський є кандидатом на пост Президента України.

Додамо, відповідно до частини 6 статті 64 Закону “Про вибори Президента України”, “забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей”.

Нагадаємо, тоді ж львівські представники організації “ДІЯ” та учасники АТО організували акцію протесту проти Володимира Зеленського, на їхню думку Зеленський є “клоуном”, який не гідний керувати державою. 

Варіанти висвітлили акцію протесту у статті “Тебе дрючить моє кохання”.

25 січня Володимир Зеленський подав до ЦВК документи для реєстрації кандидатом у Президенти України. У Львові його представлятиме син екс-депутата-свободівця Львівської міськради Ростислав Тістик.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.