У Красному позачергова сесія вкотре підтримала ЗСУ

logo


18 Листопада 2023, 19:00

Під час сесії у Красному 134

Під час сесії у Красному

Депутати проголосували за виділення 760 тисяч гривень на допомогу українській армії.

У пятницю, 17
листопада, під головуванням селищного голови Романа Фурди відбулась 31 позачергова сесія Красненської селищної ради. Її актуальність  спричинена необхідністю вкотре невідкладно відреагувати на запити про допомогу для військовослужбовців. 

Відтак депутати вчергове  підтримали Збройні Сили України.

Отже, виділено:

500 тисяч гривень – на виплату одноразової матеріальної допомоги особам, які отримали поранення, контузії,
каліцтва (травми) у період дії воєнного стану внаслідок безпосередньої участі у бойових діях або забезпечували (забезпечують) здійснення заходи з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України та зареєстровані та /або проживають на території Красненської ТГ;

180 тисяч гривень – на закупівлю дронів, які потребує одна із військових частин, що звернулась до селищної ради. Закупівля здійснюватиметься відповідно до
Комплексної програми підтримки ЗСУ та інших воєнізованих підрозділів, що беруть безпосередню участь у бойових діях, пов’язаних з захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України на 2022-2024 роки.

80 тисяч гривень – на оплату ритуальних послуг при похованні військовослужбовців.

Зазначимо, що з початком повномасштабного вторгнення на підтримку Сил безпеки
та оборони з бюджету Красненської територіальної громади  виділено понад 2 мільйона  100 тисяч гривень. Ще понад один мільйон 200 тисяч гривень було зібрано на благодійних акціях, ярмарках, концертах та заходах, які проводили працівники культури, освіти за підтримки та допомоги Красненської селищної ради.