У лікарні швидкої допомоги добудують хірургічний блок на 25 тисяч кв. м

logo


image

У лікарні швидкої допомоги у Львові вимальовується “велике будівництво”. Верховна Рада підтримала запит депутата Ростислава Тістика щодо включення проєкту будівництва високоспеціалізованої багатопрофільної лікарні на території КНП “Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова” до державної програми “Велике будівництво”, передає ″Еспресо.Захід″.

“У програму “Велике будівництво” в кожній області можна включити дві лікарні: одну дитячу, одну дорослу. Наша лікарня заслуговує на те, щоб її включили в цю програму, адже нам уже не вистачає площ, – каже генеральний директор львівської клінічної лікарні швидкої допомоги Олег Самчук. – Сам проєкт поки що на стадії розробки, тому про суми поки що говорити не можу. Йдеться про добудову 25 тисяч квадратних метрів. Цей корпус плануємо використовувати для всіх видів хірургії та трансплантології, адже вже зараз нам не вистачає для цього площ”.

Тим часом виконком Львівської міської ради оголосив Всеукраїнський закритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію високоспеціалізованих багатопрофільних лікарняних корпусів на території КНП “Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова”. За словами Олега Самчука, йдеться про те саме будівництво. 

“У нас уже є певні розробки, але це насамперед медичні завдання. Але сам проєкт має розробити проєктна організація, яку оберуть на конкурсі”, – каже Олег Самчук. 

Новини від “То є Львів” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.

Поділитися