У лікарні швидкої допомоги Львова запрацювала оновлена реанімація на 30 ліжок

logo


У Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова облаштували нову реанімацію на 30 ліжкомісць. Вона функціонуватиме на 2-му поверсі, й це буде так звана «чиста» реанімація нейрополітравми. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Як розповіла завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні швидкої медичної допомоги Наталія Матолінець, раніше реанімація на 30 ліжок функціонувала на 1-му поверсі. Та після капітального ремонту приміщень 2-го поверху, її перемістили сюди.

Реклама партнерів

Ремонт тривав упродовж 3-х місяців та коштував 10 млн грн. Загалом тепер в лікарні функціонує 150 реанімаційних ліжок.

«Реанімація повністю оснащена всім необхідним: є нові ліжка, нові консолі, апарати штучної вентиляції легень, бронхоскоп, монітори. Також є один апарат діалізу, оскільки тут є палата екстракорпоральної детоксикації – тобто штучної нирки, і є 1 діалізний апарат. Тобто це окрема реанімація з палатою, де отримують допомогу люди з нирковою недостатністю у важкому стані. Тут все нове, сучасне», – розповіла Наталія Матолінець.

Лікарі наголошують, що це буде так званий «чистий» блок реанімації – тут надаватимуть невідкладну допомогу людям з різноманітними нейрополітравмами.

Зауважимо, у  лікарні швидкої допомоги тривають капітальні ремонти й реконструкції. Зокрема, зараз ремонтують діагностичне лабораторне відділення на 6-му поверсі, операційний блок на 4-му поверсі (на 10 операційних), психіатричне та гінекологічне відділення, кабінет загальної практики – сімейної медицини. А нещодавно тут після капітального ремонту уже відкрили сучасні відділення кардіохірургії та трансплантології, операційний блок на 5-му поверсі тощо.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.