У лікарні швидкої медичної допомоги у Львові розгорнуть ще 270 місць для хворих на COVID-19

logo


image

У клінічній лікарні швидкої медичної допомоги у Львові розгорнуть ще 270 ліжкомісць для хворих на коронавірус. Відтак, ковідне відділення медзакладу зможе приймати 1000 пацієнтів. Про це на Facebook-сторінці повідомив директор лікарні Олег Самчук.

Зараз ковідне відділення лікарні розраховане на 730 хворих.

“Тисяча ліжок для пацієнтів з коронавірусом — це вимушений крок, на який іде наша лікарня. Хочеться зберігати спокій, але ситуація вкрай напружена. Щодня ми госпіталізуємо вдвічі більше пацієнтів із COVID-19, аніж виписуємо. Якщо раніше це було по 30-40 людей на добу, уже маємо рекордну цифру — 81! Враховуючи ці темпи, ми починаємо розгортати додаткові місця”, — каже Олег Самчук.

За словами директора медзакладу, станом на сьогодні, 13 жовтня, у лікарні перебуває 488 пацієнтів із коронавірусом та з підозрою на хворобу. З них 42 людини — у реанімаційному відділення, 12 — на ШВЛ. З-поміж усіх госпіталізованих одна людина є вакцинованою. За останню добу до COVID-зони поступили 42 пацієнти.

До лікування пацієнтів у COVID-зоні залучили 35 медичних бригад.

Що відомоНа ранок 13 жовтня на території Львівщини підтвердили 863 випадки захворювання на коронавірус. За попередню добу одужали 245 людей, ще 25 людей померли.У стаціонарі львівського Центру легеневого здоров`я станом на 13 жовтня перебуває 258 хворих. Це становить 100% від кількості місць, розрахованих на хворих на коронавірус.Станом на 12 жовтня, до помаранчевої зони епідемічної небезпеки віднесено 15 регіонів. Серед них Львівська область. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.У Львові вирішили посилити карантин з 14 жовтня. Міська комісія ТЕБ і НС рекомендувала обмежити розважальні масові заходи з 14 жовтня. А школярів відправляють на дистанційне навчання з 18 жовтня.Міська комісія з ТЕБ і НС може ухвалити рішення про те, що заклади культури та громадського харчування зможуть відвідувати лише вакциновані та ті, хто має результати ПЛР-тесту. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону