У лікарнях Львівщини з’явиться нове обладнання

logo


21.12.2017, 14:08

больница, оборудованиеЛьвівська облрада виділила 4,7 млн грн. на ремонти та купівлю обладнання в лікарні Львівщини. Ці кошти отримають п’ять медичних закладів Львова та області, а також гуртожиток на Золочівщині. Відповідне рішення прийняли сьогодні на позачерговій сесії Львівської облради, повідомляють “Варіанти”. 

Сьогодні, 21 грудня, депутати внесли зміни до бюджету Львівщини-2017. Відтак на ремонтні роботи та закупівлю медобладнання в лікарні області депутати виділили 4,7 млн грн.

Найбільше коштів – 2,9 млн грн. – скерують на придбання медичного обладнання для Львівської обласної клінічної лікарні.

Нагадаємо, на початку грудня депутати Львівської обласної ради затвердили Комплексну програму надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2017-2020 роки (у новій редакції). Згідно з програмою, у 2018 році встановити нові або відремонтувати ліфти планують у 10 обласних лікарнях за 18,3 млн грн.

Перелік закладів на фото.

Львовский облсовет выделил 4,7 млн грн. на ремонты и покупку оборудования в больницы Львовской области. Эти средства получат пять медицинских заведений Львова и области, а также общежитие на Золочевщине. Соответствующее решение приняли сегодня на внеочередной сессии Львовского облсовета, сообщают “Варианты”. 

Сегодня, 21 декабря, депутаты внесли изменения в бюджет Львовщины-2017. На ремонтные работы и закупку медоборудования в больницы области депутаты выделили 4,7 млн грн.

Больше всего средств – 2,9 млн грн. – направят на приобретение медицинского оборудования для Львовской областной клинической больницы.

Напомним, в начале декабря депутаты Львовского областного совета утвердили Комплексную программу оказания медицинской помощи жителям Львовской области на 2017-2020 годы (в новой редакции). Согласно программе, в 2018 году планируется установить новые лифты или отремонтировать старые в 10 областных больницах за 18,3 млн грн.

Перечень заведений на фото.