У ЛМР погодили відведення земельної ділянки на Топольній для будівництва школи

logo


У середу, 15 вересня, колегія Львівської міської ради погодила зобов’язання щодо забудовника про будівництво навчального закладу на 3 тис м кв на вул. Топольній.

image

Фото – пресслужба ЛМР

Про це інформує пресслужба ЛМР — пише Гал-Інфо.

З такою ініціативою виступив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко. Відтак, реалізація ухвали буде можливою за умови, що забудовник виконає зобов`язання щодо будівництва навчального закладу на 3 тис м кв.

«Ми із забудовниками вийшли на те, що поруч із житлом на цій ділянці можливо збудувати цей заклад. Це фактично міжшкільний ресурсний центр, який дозволить розвантажити школу. Він становить близько 3 тис м кв. Чекаємо на гарантійний лист від забудовника», – зазначив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

«Ми в ухвалі прописуємо, що на 3 тис м кв буде шкільна установа, яка перебуватиме за 50 м від існуючої школи. Це треба терміново збудувати на наступний рік, тому що так можна всю старшу школу туди перевести та вирішити проблему. Це потрібно внести в ухвалу – на 3 тис м кв буде створена освітня установа», – акцентував міський голова Львова Андрій Садовий.

Новини від “То є Львів” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.

Поділитися