У ЛОДА сказали, чи слід очікувати посилення карантину в усій області

logo


image

У вівторок, 30 березня, у Львові планують посилити карантинні обмеження, оскільки попри локдаун рівень захворюваності на COVID-19 у місті не спадає. Натомість у ЛОДА відзначили, що на території області ситуація не є настільки критичною, навіть у Дрогобицькому районі, який був першим за зростанням кількості хворих, деякі показники деякою мірою стабілізувалися. Про це повідомив під час брифінгу очільник обласного департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис, передає Львівський портал.

Практично, інтенсивний середній показник захворюваності на коронавірус у Львівському районі у півтори рази вищий, аніж по області. Відтак, поки на території Львівщини немає потреби посилювати обмежувальні карантинні заходи.

«Всі обмеження, які визначені постановою Кабміну, діють на території Львівської області. Нагадаю, що вони практично були діючими за тиждень до того, як Львівщина офіційно перетнула усі показники та увійшла в «червону зону». Щодо інтенсивного середнього показника захворюваності, в області він становить 597. По Львівському району, зокрема по Львову, він наближається до 900. Відповідно, найбільшою проблемою в нас є Львівський район», – наголосив Чемерис.

Він додав, що введення додаткових обмежень у Львові є тими факторами, які лише сприятимуть стабілізації ситуації із захворюваністю. На сьогодні, на жаль, на території Львівського району спостерігається тенденція до збільшення пацієнтів з коронавірусною інфекцією, відтак, показник залишається досить високим.

Реклама партнерів

Зазначимо, що завантаженість ліжок у стаціонарах Львівщини станом на ранок 30 березня становить майже 71%.

За останню добу виявили 961 новий випадок коронавірусу в регіоні.

Раніше медики львівських лікарень звернулися до Андрія Садового та Максима Козицького стосовно продовження та посилення карантину.

25 березня Львівщина офіційно опинилася у переліку областей з «червоним» рівнем епіднебезпеки.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook