У «Львівелектротрансі» пояснили, як можна зекономити на проїзді

logo


Через технічні несправності у партнерів ЛКП «Львівелектротранс» зник пересадковий квиток, який дозволяє впродовж 90 хвилин користуватися будь-яким трамваєм чи тролейбусом. Про це повідомив в.о. директора ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо.

Пересадковий квиток у підприємстві обіцяють повернути до четверга, 16 січня. І попри загальне подорожчання вартості проїзду його ціна залишиться незмінною — 5,50 грн. Тож пересадковий квиток буде найдешевшим способом користуватися елеткротранспортом.

«Відбувся технічний збій в програмі, а наші фахівці зараз усувають проблему. Він повернеться з такою ж вартістю. Виконком міської ради встановив тариф 5,50. Його не змінювали, тому після повернення пересадковий квиток вартуватиме стільки ж», —пояснює в.о. директора ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо.

Крім того, збільшився розмір штрафів. Тепер за безквитковий проїзд доведеться заплатити 120 гривень. «Вартість штрафу прив’язана до вартості проїзного квитка. Як ви знаєте, базова вартість квиточка становить 6 гривень, а штраф становить 20-кратний розмір проїзного квитка, тому вартість штрафу станом на сьогодні становить 120 гривень», — додає Андрій Свищо.

Перший день подорожчання не обійшовся без інших конфузів: не всі знають про нововведення та намагаються придбати квиток за старою ціною. До того ж не у всіх трамваях встигли замінити інформаційні наліпки.

У водія квитки вартують ще дорожче — 7 грн повний та 3,50 грн пільговий. Незмінною залишилася вартість проїзного абонемента та кількість пільгових категорій, які не платитимуть за проїзд.

«Є одні пасажири, що розуміють, що тепер квитки по 7 грн, а інші не знають. Ми оголошуємо по радіозв’язку, так що нормально все, люди нормально реагують», — каже водій трамвая Богдан.

В цього ж водія намагається купити квиток пасажир Андрій. Та йому відмовляють. «Ну хотів придбати за 5 грн, а вийшло за 7грн. Шок!», — обурюється пасажир трамвая Андрій.

Як повідомляв ZAXID.NET, з середи, 15 січня, вартість проїзду в львівському електротранспорті зросла. Звичайний квиток вартує 6-7 грн, а пільговий – 3,50 грн.