У Львівгазі заявили, що відімкнули постачання ізоляторному заводу цілком законно

logo
155401_u_lvivgazi_zajavili_wo_vidimknuli_postach.jpeg


gass 5266Від постачання газу було відімкненно ізоляторний завод. ПАТ «Львівгаз» діяв абсолютно законно, запевняє голова правління ПАТ «Львівгаз» Юрій Войсович. Про це повідомив кореспондент Форпосту.

24726738 10213458583211914 1229472033 n«Відімкнення постачання газу було зумовлене відсутністю номінацій в ізоляторного заводу. Такі номінації підприємства-споживачі отримують від свого постачальника газу. Для того аби в грудні отримувати безперебійне постачання блакитного палива ізоляторний завод,  ще в кінці листопада, повинен був мати заведені номінації. Ми отримуємо підтвердження від Укртрансгазу про наявність або відсутність заведених номінацій. Якщо вони відсутні ПАТ «Львівгаз» повинен припинити газопостачання будь-якому підприємству. Відтак, відсутність номінацій – абсолютно законна підстава для припинення постачання газу.  Ізоляторний завод, як і інші підприємства, прекрасно знають про такий механізм. Більше того, в разі відсутності номінацій, вони повинні самовільно припинити споживання газу, адже в іншому разі просто крадуть чужий газ.

Нашим працівникам заблокували доступ на територію заводу для проведення робіт із відключення. Аби не чинити супротиву та задля мирного врегулювання ситуації, котра склалась, керівництву Львівського ізоляторного заводу було рекомендовано знайти компанію-постачальника, котра зможе забезпечити їхні об’єми споживання. Яку компанію вони обирають і з ким укладають договір – питання до них. Жодного тиску з боку ПАТ «Львівгаз» не було. І усі звинувачення, котрі так масово поширюють ЗМІ, абсолютно безпідставні і є лише голосними фразами.

Найбільш незрозумілою, з приводу усієї ситуації з ізоляторним заводом, є заява голови комісії фінансів та планування бюджету Львівської міськради Вікторії Довжик. Адже яким чином міська рада дотична до відносин між двома приватними компаніями зовсім незрозуміло», – каже Юрій Войсович. 


А поділитися?Вам має сподобатись...