У львівських парках висадять 6000 кущів бірючини

logo


Share

Tweet

Pinterest

reddit

На сміттєспалювальному заводі «Енергія» триває капітальний ремонт електрофільтру № 2.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Київтеплоенерго.

Зазначається, що оновлений електрофільтр значно підвищить надійність роботи обладнання та якість діяльності всього заводу.

: Як залучити інвестиції в свій проєкт

Відомо, що до початку опалювального сезону в електрофільтрі №2 планують повністю замінити електроди, яких лише на одному фільтрі понад 160. Кожен з електродів висотою 7,5 метрів. Це найактивніші частини електрофільтру, адже саме вони, з допомогою магнітного поля, збирають на собі частинки пилу, які виходять з котла разом з гарячим повітрям після спалювання сміття.  Після чого пил струшується в спеціальні резервуари  і потрапляє в шлак, а очищене повітря виходить через димову трубу на зовні.

За інформацією, на електрофільтрі встановлять нові газоходи, двигуни, редуктори, відремонтують трансформатори, замінять електричне обладнання, теплову ізоляцію та захисне покриття, частково оновлять арматуру. Електрофільтр обладнають сучасною автоматичною системою управління, що дозволить в режимі онлайн контролювати рівень напруги та інші виробничі показники.

: Худі, мило та шкарпетки. Як діти-сироти заробляють прямо в стінах дитбудинків

Крім того, цього року на заводі планують завершити капітальний ремонт крану твердих побутових відходів та котла № 2, а також замінити один із бойлерів, які гріють воду для тепломереж міста.

Паралельно на «Енергії» ведуть підготовчі роботи до реалізації проекту хімічної очистки димових газів згідно з європейськими стандартами.

Довідка 

Щодоби завод «Енергія» приймає та спалює близько 750 тонн твердих побутових відходів – це понад 25 % від загальної кількості сміття у м. Києві. Завод виробляє до 200 тис  Гкал теплової енергії в рік, і забезпечує опаленням взимку близько 200 багатоповерхівок. Альтернативний вид палива допомагає економити КП «Київтеплоенерго» до 30 млн м3 газу в рік.

: Український тютюн для кальяну: гаражі, акциз та місце на ринку

Нагадаємо, Мінцифри планує створити автоматизовану систему керування відходами.

Також пенсіонер зібрав на Харківщині 400 кг використаних батарейок.

Як ми повідомляли раніше, у Києві встановили 500 контейнерів-«дзвіночків» для роздільного збору відходів.

Головне фото: ecolog-ua.com.