У львівських школах найуспішніші учні щотижня підніматимуть державні прапори

logo


image

З 12 жовтня у школах Львова розпочинається традиція із підняття державного прапору України на встановлених флагштоках. Такий дійство буде відбуватися щопонеділка на території шкіл міста.

Першим прапор піднімають сьогодні, напередодні Дня захисника України, у ліцеї «Львівський». Захід відвідав міський голова Львова Андрій Садовий.

«Від сьогодні ми починаємо у Львові нову традиції: щопонеділка під час навчального процесу в кожній школі міста урочисто буде підніматися наш державний прапор. Для цього облаштували якісні флагштоки. Цю честь отримують ті діти, які добре вчаться, є успішні в спорті і громадському житті, які показують собою приклад. Думаю, що якраз в цей час перед Покровою, перед Днем захисника України, це буде мати ще особливу силу і особливий поштовх для того, щоб ця традиція стала постійною. Це важливо для нас всіх, тому що там, де є український прапор, там є Україна. Я б дуже хотів, щоб зростаючи кожен з нас мав в своєму серці наш прапор, повагу до України і повагу до нашого символа», — наголосив мер Львова та дав команду підняти прапор.

«Кожен з нас в своєму житті рано чи пізно стане на шлях захисту своєї країни: захищати її своїми знаннями, своїми спортивними досягненнями, своїм відношенням в сім’ї. Це все буде формувати у вас захисників. Кожен ваш хороший, добрий, успішний крок — це завжди крок нашої країни. Ми дуже віримо в те, що ви, наші десятикласники, які за рік підуть у світ здобувати знання, будете тими людьми, які будуть любити свою країну, своє місто, свою школу. Сьогодні ми хочемо вкотре показати любов до своєї батьківщини, не лише словами, але й вчинками і ділами», — сказав учням Андрій Закалюк, директор ліцею.

Новини від “То є Львів” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.