У львівських школах встановлять камери відеоспостереження

logo
159621_u_lvivskih_shkolah_vstanovljat_kameri_vid.jpeg


22.12.2017, 15:07

видеонаблюдение, школы, детсадыУ 2018 році до Центру безпеки міста включать Рудно, Брюховичі, Винники, а також встановлять відеоспостереження у садках, школах та на в’їздах у місто. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У 2018 році передбачено великий проект встановлення відеокамер на головні заїзди у місто, а також головні перехрестя до них та кільцеві розв’язки. На сьогодні по ескізному проекту на це потрібно близько 10 млн грн. Проект розроблено управлінням безпеки міста спільно з ГУНП та СБУ у місті Львові.

Так, у 2018 році планується підключити до Центру безпеки міста найближчі міста: Рудно, Брюховичі, Винники. Це надасть змогу контролювати громадську безпеку в цих містах, унеможливити викрадення автомобілів, покращити безпеку мешканців.

“У наступному році ми плануємо збільшити систему відеомоніторингу Центру безпеки міста, розширити мережу власного міського оптоволокна (майже на 20 км), збільшити потужності накопичувального обладнання, створити додаткові робочі місця, впровадити аналітику на всіх відеокамерах, що підвищать громадську безпеку у місті та час реагування спеціалізованих служб. Нагадаю, що система відеомоніторингу міста з’єднана власним оптоволокном з СБУ, ГУНП, що надає можливість безперешкодно використовувати кожній з структур за потребами та викликами”, – зазначив начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

Окрім того, у 2018 році планується (згідно з проектом управління освіти) встановлення камер відеоспостереження у школах та дитсадках, а також надання цим об’єктам цілодобової охорони з числа працівників ЛКП “Муніципальна варта”. Програму щодо забезпечення охороною об’єктів комунальної власності затверджено на сесії Львівської міської ради у грудні 2017 року. Перелік об’єктів буде погоджено рішенням виконавчого комітету.

Нагадаємо, ЛКП “Муніципальна варта” у Львові забезпечує охороною комунальні об’єкти, супроводжує всі масові заходи, які проводять за участі Львівської міської ради.

В 2018 году в Центр безопасности города включат Рудно, Брюховичи, Винники, а также установят видеонаблюдение в садах, школах и на въездах в город. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

В 2018 году предусмотрен крупный проект установки видеокамер на главные заезды в город, а также главные перекрестки к ним и кольцевые развязки. На сегодня по эскизному проекту на это потребуется около 10 млн грн. Проект разработан управлением безопасности города совместно с ГУНП и СБУ во Львове.

Так, в 2018 году планируется подключить к Центру безопасности города ближайшие города Рудно, Брюховичи, Винники.

“В следующем году мы планируем увеличить систему видеомониторинга Центра безопасности города, расширить сеть собственного городского оптоволокна (почти на 20 км), увеличить мощности накопительного оборудования, создать дополнительные рабочие места, внедрить аналитику на всех видеокамерах, что повысят общественную безопасность в городе и время реагирования специализированных служб. Напомню, что система видеомониторинга города соединена собственным оптоволокном с СБУ, ГУНП, что позволяет беспрепятственно использовать каждой из структур по потребностям и вызовам”, – отметил начальник управления безопасности города Юрий Диль.

Кроме того, в 2018 году планируется (согласно проекту управления образования) установление камер видеонаблюдения в школах и детских садах, а также предоставление этим объектам круглосуточной охраны из числа работников ЛКП “Муниципальная стража”. Программу по обеспечению охраной объектов коммунальной собственности утвердили на сессии Львовского городского совета в декабре 2017 года. Перечень объектов будет согласован решением исполнительного комитета.

Напомним, ЛКП “Муниципальная варта” во Львове обеспечивает охраной коммунальные объекты, сопровождает все массовые мероприятия, проводимые при участии Львовского городского совета.


А поділитися?Вам має сподобатись...